CUBE GARDEN na prestiżowych zawodach golfowych Porsche Business League

Kluczem sukcesu każdej marki jest ciągły rozwój i odwaga. Wiedzą o tym twórcy młodej polskiej marki, która powstała… podczas pandemii, w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów. Po kilku miesiącach Cube Garden nie zwalnia tempa i poszukuje nowych partnerów oraz dystrybutorów, dzięki którym polski design będzie z powodzeniem pokonywał granice.

Cube Garden jest marką, powstałą w ramach Grupy Terytorium, oferującą modułowe zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Marka, stawiając na ciągły rozwój, otwiera się na nowe warianty współpracy z potencjalnymi partnerami. 

Z pasji do designu

Pierwszy wariant rozwoju Cube Garden zakłada poszerzenie prowadzonych działań o współprace z architektami i projektantami ogrodów. Marka oferuje wsparcie, dostarczając materiały marketingowe, katalogi i wzorniki oraz modele 3D, niezbędne do przygotowania wizualizacji przestrzeni, a także instrukcje określające warunki techniczne montażu różnych wariantów zabudów wraz z cennikiem, umożliwiającym przedstawienie wstępnej wyceny klientowi. W przypadku zainteresowania produktem, dokonanie końcowych pomiarów przed realizacją oraz przygotowanie ostatecznej oferty dla klienta pozostaje po stronie Cube Garden.

Zależy nam na tym, by zapoznać architektów oraz projektantów ogrodów i przestrzeni zielonych z naszymi produktami, które stanowią doskonałe dopełnienie projektu i przyczynić się do szerzenia popularności funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań w ogrodach i na tarasach  – mówi Grzegorz Stefański, Brand Manager Cube Garden.

CUBE GARDEN – nowoczesna zabudowa tarasowa

By pokonywać granice

Drugą ścieżką rozwoju sprzedaży, nad którą pracuje polska marka, jest nawiązanie współpracy z zewnętrznymi dystrybutorami, firmami zajmującymi się sprzedażą i montażem pergoli, rolet i innych produktów, tzw. osłonowych. Model ten przewiduje przeniesienie odpowiedzialności za pozyskanie klienta, sprzedaż, wykonanie pomiarów i montaż na zewnętrznego dystrybutora, pozostawiając po stronie marki jedynie produkcję zabudowy zgodnie ze złożonym zamówieniem. Cube Garden gwarantuje również wsparcie szkoleniowe i marketingowe. 

Bardzo cieszymy się, że już udało nam się pozyskać pierwszych partnerów biznesowych. Zarówno współpracę z architektami, jak i zewnętrzną dystrybucję zaczynamy od rodzimego rynku, ale oczywiście zakładamy ekspansję zagraniczną w niedalekiej przyszłości – podkreśla Grzegorz Stefański, Brand Manager Cube Garden.

informacja prasowa
Cube Garden to polska marka oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Cube Garden to zespół zdolnych projektantów, tworzących ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe… dla ducha i wewnętrznego balansu.