Ostatnie miesiące nauczyły nas czerpania radości ze spędzania wolnego czasu w naszych „prywatnych enklawach”.  Coraz większą wagę przykładamy do aranżacji ogrodów i tarasów – przestrzeni, które stają się osobistymi strefami relaksu. Odpowiedzią na te potrzeby jest Cube Garden – młoda, polska marka, którą powinien poznać każdy entuzjasta funkcjonalnych, a zarazem pięknych rozwiązań aranżacyjnych na najwyższym poziomie.

Zabudowa tarasowa CUBE GARDEN
Tarasowa strefa relaksu CUBE GARDEN

Polski design, światowa jakość   

Cube Garden to debiutująca na rynku polska marka, oferująca modułowe zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku 

Nasze projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i prostotę designu z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Nasz zespół to grupa zdolnych, kreatywnych projektantów, którzy tworzą ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe – zaznacza Grzegorz Stefański, Brand Manager Cube Garden. 

Marka powstała we Wrocławiu w ramach Grupy Terytorium, która już od 17 lat wspiera sprzedaż najlepszych marek, z powodzeniem realizując projekty pełne pasji, zaangażowania i kreatywności. Terytorium to ciekawe połączenie możliwości technologicznych z potencjałem twórczym. Firma poosiada 1500 m kw. powierzchni produkcyjnej i własny, rozbudowany park maszynowy. Oprócz działalności reklamowej, tworzy nowe koncepty takie jak Cube Garden. 

Design i bezpieczeństwo

Konstrukcje Cube Garden wyróżniają się autorskim systemem niewidocznych połączeń, który zapewnia w pełni estetyczne rozwiązania przy zachowaniu bezpieczeństwa. Nowoczesny, modernistyczny styl nawiązuje do aktualnych trendów w architekturze i zachwyca minimalistyczną formą. Stylowe pergole i zabudowy pozwalają stworzyć własną, ekskluzywną oazę spokoju, która dodaje każdej przestrzeni tarasowej czy ogrodowej nie tylko funkcjonalności, ale także klasy.   

Rozwiązania na miarę potrzeb

Modułowe konstrukcje pozwalają na dopasowanie zabudowy wedle indywidualnych potrzeb. Każdy ma szansę wybrać dowolną konfigurację, kształt i rozmiar. Szeroki wachlarz wariantów zabudowy i bogata paleta kolorów oraz wzorów materiałów, w połączeniu z dodatkowymi akcesoriami, pozwalają na stworzenie własnej aranżacji. Zintegrowane żaluzje lub lekkie materiałowe zasłony chronią przed wiatrem i zapewniają poczucie intymności. Zadaszenie z kolei zapewnia ochronę przed słońcem w upalne dni i deszczem podczas niesprzyjającej pogody. Dodatkowym atutem jest bezinwazyjny montaż, dzięki któremu nie ma konieczności budowania fundamentów, ani naruszania elewacji budynku.  

Cube Garden proponuje rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych jak i z branży HoReCa.

informacja prasowa
Cube Garden to polska marka oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Cube Garden to zespół zdolnych projektantów, tworzących ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe… dla ducha i wewnętrznego balansu.