Rozwiązania dla branży HoReCa, które budują prestiż i zachwycają gości.

Na popularności zyskuje ostatnio hasło staycation. To połączenie słów stay oraz vacation oznacza w praktyce urlop bez dalekich wyjazdów. W czasach, kiedy wyjazdy zagraniczne stoją pod znakiem zapytania, zaczynamy doceniać piękne miejsca w okolicach naszego domu. To spora szansa dla hoteli i restauracji, w których urlopowicze będą szukać komfortowego i stylowego miejsca na relaks. Jak sprawić, aby goście wracali do nas z przyjemnością? 

CUBE GARDEN - ogródek restauracyjny
Aranżacja ogródka restauracyjnego przy hotelu

Sztuka budowania wizerunku i lojalności klienta to nie tylko zachwycające jedzenie i obsługa na najwyższym poziomie, ale także klimat, wygoda i styl. To właśnie dlatego, branża horeca coraz większą uwagę przykuwa do architektury ogrodów, tarasów i części zewnętrznych. Bo w stylowych i komfortowych warunkach klienci czują się najlepiej.

Trwający sezon wymaga od branży HoReCa szczególnej troski o klienta, którego oczekiwania ulegają zmianie. Konsumenci będą poszukiwali miejsc, w których mogą nie tylko zjeść szybki obiad, ale także zrelaksować się, spędzić miłe popołudnie ze znajomymi czy spotkać z rodziną. 

W trosce o ich komfort warto inwestować w jakościowe i stylowe rozwiązania. Jednym z nich są pergole ogrodowe, które tworzą ekskluzywne strefy relaksu w dowolnie wybranym miejscu. Najpopularniejszym rozwiązaniem są zabudowy, które stawia się bezpośrednio przy budynku. Zapewniają ochronę przed słońcem, wiatrem i deszczem,
a także dają poczucie komfortu i większej intymności. Dzięki nim, restauracyjny ogródek nabiera szyku. 

Projektanci Cube Garden proponują także nowatorskie rozwiązanie, jakim są pergole wolnostojące. Dają one możliwość wyboru miejsca montażu i późniejszej jego zmiany.

W cenie będą także meble wypoczynkowe, które przywodzą się na myśl kurortowy, wakacyjny relaks. Z pewnością nawet najbardziej wymagający klient doceni prywatną strefę ciszy nad basenem czy wśród drzew. Atutem takich rozwiązań jest także możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb, dzięki szerokiej ofercie rozwiązań: zadaszeń, ścianek, materiałów czy zasłon. 

Wakacje w mieście? W stylowym i komfortowym miejscu, nawet największy miłośnik podróży nie będzie miał wątpliwości.

Zabudowa ogródka restauracyjnego z dachem lamelowym CUBE GARDEN
Zabudowa ogródka restauracyjnego z dachem lamelowym CUBE GARDEN

informacja prasowa
Cube Garden to polska marka oferująca designerskie zabudowy tarasowe, pergole, werandy, komfortowe strefy relaksu, zabawy i wypoczynku. Projekty powstają w oparciu o autorską, opatentowaną konstrukcję łącząc piękno i estetykę z wytrzymałością oraz bezpieczeństwem. Cube Garden to zespół zdolnych projektantów, tworzących ponadczasowe, minimalistyczne, lecz niezwykłe efektowne aranżacje ogrodowe i tarasowe… dla ducha i wewnętrznego balansu.