fbpx

04
03_01

unikatowy system
zabudowy tarasowej

CUBE GARDEN zbudowany jest z profili o przekroju 100 x 100 mm ekstrudowanych z wysokiej jakości aluminium. Posiada opatentowany, zintegrowany, niewidoczny z zewnątrz system połączeń.
Aluminium nie ulega korozji, a zabezpieczenie powierzchni termicznie utwardzanym lakierem proszkowym uodparnia na powierzchowne uszkodzenia mechaniczne.
Bogata paleta lakierów RAL pozwala na dobranie koloru konstrukcji spośród ponad 200 kolorów.
Dzięki ograniczonej ilości otworów w konstrukcji jest ona stabilna i wytrzymała.

03_01

konstrukcja tarasowa
lub wolnostojąca

Konstrukcje CUBE GARDEN możesz wykorzystać do różnych typów zabudowy:
– tarasowa mocowana do elewacji
– tarasowa lub wolnostojąca mocowana do podłoża
– wolnostojąca wyposażona we własną podłogę

05
06
03_01

konstrukcja modułowa

Wszystkie typy zabudowy CUBE GARDEN można modułowo łączyć w większe całości, dzięki czemu można zabudować taras o nietypowym kształcie i rozmiarze. Maksymalne rozmiary jednego modułu to 5 x 5 m. Konstrukcja jest stabilną podstawą do montażu akcesoriów: dachów, rolet, zasłon i żaluzji.

03_02

konstrukcja
wolnostojąca
– podłoga

CUBE GARDEN wolnostojący wyposażony jest w system poziomowania podłogi zintegrowany z konstrukcją. Możesz postawić go w dowolnym miejscu na trawie a nawet na piasku. Nie wymaga budowania fundamentów, podłogi wykonujemy w dwóch technologiach: z deski naturalnej lub kompozytowej

07
08
03_03

zadaszenie

Roleta rzymska
Roleta rzymska to lekkie zadaszenie przeciwsłoneczne, które w razie niepogody zapewnia również ochronę przed deszczem. W pochmurne dni lub poza sezonem można roletę złożyć aby wpuścić więcej światła do wnętrza budynku.
Rolety rzymskie wykonujemy z najwyższej jakości materiałów markizowych odpornych na promieniowanie UV (nie blakną pod wpływem słońca) oraz wilgoć i brud. Bogata paleta wzorów i kolorów materiałów pozwala na stworzenie ciekawego spersonalizowanego projektu pergoli czy zadaszenia tarasu.
Konstrukcja i mechanizm rolety oparty jest o system profili, prowadnic aluminiowych i rolek. Otwieranie i zamykanie rolety realizowane jest ręcznie za pomocą sznurków. Idealne spasowanie elementów, lekka aluminiowa konstrukcja i łożyska w rolkach sprawiają, że roleta przesuwa się lekko i bez oporów nawet przy dużych wymiarach dachu. Specjalna osłona rolety chroni ją wtedy, gdy jest zwinięta, np. jesienią i zimą przed zabrudzeniem i opadami śniegu.

Roleta rzymska
sterowana automatycznie

Opcjonalnie do rolety rzymskiej instalujemy silnik elektryczny sterowany radiowo, który pozwala maksymalnie zwiększyć komfort użytkowania. Umożliwia także zintegrowanie sterowania z systemami tzw. inteligentnego domu Mechanizm rolety ukryty jest w obudowie, która chroni wszystkie elementy przed działaniem czynników atmosferycznych oraz niepowołanym dostępem.

03_03

zadaszenie

dach lamelowy
Dach lamelowy zbudowany jest z obrotowych aluminiowych listew, które po
ułożeniu w pozycji poziomej tworzą pełny, wodoszczelnych dach. Za pomocą silnika
elektrycznego sterowanego radiowo można zmieniać położenie listew i w ten sposób
otwierać dach i regulować dopływ światła i świeżego powietrza. Profile dachowe
lakierowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL mają maksymalną długość 4
m.
Zadaszenie lamelowe podnosi komfort i prestiż CUBE GARDEN. Pozwala w zasadzie na całoroczne użytkowanie tarasu lub pergoli.

09
10
03_04

akcesoria

żaluzje / shuttersy
Dodatkowe możliwości aranżacji daje zabudowa ażurowymi ściankami żaluzjowymi, które tworzą przyjemny przytulny klimat, osłaniają przed wzrokiem sąsiadów oraz chronią przed wiatrem. Wykonujemy je z aluminiowej ramy i aluminiowych żaluzji lub w całości z drewna. Shuttersy mają budowę modułową. Mogą być stałe lub ruchome. Jeden moduł szerokości 1 m.

zasłony
Zasłony CUBE GARDEN wykonane z wysokiej jakości akrylowych materiałów są przeznaczone do zastosowań zewnętrznych są wspaniałym dodatkiem dekoracyjnym posiadającym kilka praktycznych funkcji. Są odporne na promieniowanie UV oraz na wilgoć i brud. Chronią przed słońcem, wiatrem i wzrokiem sąsiadów. Kolor zasłon dobierzesz z bogatej kolekcji wzorów i kolorów. Uzyskasz dzięki nim domową atmosferę salonu na wolnym powietrzu.

ZADZWOŃ

tel. 693 144 213
tel. 604 640 241
tel. 533 144 211

SPOTKAJ SIĘ

Kolejowa 3
Bielany Wrocławskie

Back to top of page